Wyszukiwarka
Pułkownika Stanisława Dąbka 10 Kraków
Telefony, adres, mapa, godziny otwarcia.

Odbiór osobisty lub wysyłka:
Od 14,90 za 1 paczkę
Pobranie: +6,50 zł
Wysyłamy firmami:


Bezpieczeństwo transakcji:
![]()

Wersje językowe
TKANINA OBICIOWA FIORI PASTELLO
Opis
Fiori to mocna tkanina żakardowa z bogatym, gęsto tkanym motywem kwiatowym. Przepiękne pastelowe odcienie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Stonowane barwy różu, niebieskiego czy bladej żółci wpasują się w wiele aranżacji nadając wnętrzu klasycznej elegancji.
Raport (wzór) tkaniny jest uniwersalny i nie wymaga specjalnego ustawiania na większych powierzchniach.Materiał jest miękki i łatwy w układaniu na meblu.
Przy obijaniu materiał można obracać o 90*
Zastosowanie:
- meble antyczne
- meble stylizowane
- krzesła fotele
- tkanina dekoracyjna
- tkanina obiciowa
Tkanina dostępna w sklepie stacjonarnym.
Kolory tkanin zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.
Jeśli nie są Państwo pewni koloru chętnie wyślemy próbkę.
Dane techniczne
| Kolor (w uproszczeniu) | szary |
| Faktura/rodzaj | kwiaty |
| Forma sprzedaży | Dla tkanin:Cena dotyczy 1mb (metr bieżący), czyli materiału o wymiarach 1 m x szerokość materiału z belki. Kupując 2mb (lub więcej), zawsze otrzymują Państwo tkaninę w jednym kawałku o wymiarach 2m (lub więcej) na szerokość belki czyli szerokość podaną danych technicznych tkaniny, najczęściej 140cm. Pianki tapicerskie: na sztuki Inne: jak w opisie.Tkaniny cięte na metry nie podlegają zwrotowi! Jeżęli mają Państwo wątpliwości co do odcienia, można zamówić próbkę Zamów próbkę tkaniny. |
| Zworty | Produkty gotowe takie jak: pianki, gwoździe, narzędzia,maty itp. można zwracać do 30 dni od zamóienia. Tkaniny cięte na metry nie podlegają zwrotowi! |
